Avslutad | Pant – Tisdag 9 oktober 2018
Klubbad för
Objektiv Tamron Di II SP AF 17-50mm F/2.8 LD Aspherial (if) XR, snr: 319718, med UV-lens (löst glas), med originalkartong (skadad)
Certina DS First, refnr: C014217A, snr: 11HA0249143, quartz, datum, kronograf, stål med läderarmband, viklås, i originalkartong
Väska Gucci Microguccissima soft Margaux C Nero, svart med guldfärgade detaljer, 30x6x12cm, med dustbag
Väska Louis Vuitton Monogram Canvas, modell: M40356, Collection Printemps - Ete 2010, 30x30x23cm, made in France, metallic med beige läder, med axelband, bruksslitage
Litografi av Esias Thoren, Halmstadsgruppen (1973) 138/750, signerad, inramad (skadad ram)