Avslutad | Pant – Tisdag 9 oktober 2018
Laptop Lenovo G70-35 17 tum 8 Gb RAM 1000 Gb HDD Win 10 home AMD A8 6410 med laddare snr PFOCHS73
Laptop Toshiba cromebook CB30-102 2Gb ram 16Gb SSD väska och laddare startar ej upp korrekt fastnar i EFI shell snr I7E222841CSLM01004009N5B ej återställd efter tidigare ägare
Laptop Toshiba Satellite c660d-14E win 7 300Gb HDD 4 GB RAM med laddare snr I6B154925KSSC1Y00500QN5B bruksslitage
Armani armbandsur AR0497, stållänk med viklås,repor i glas, i behov av batteribyte, skruvkrona lös, i box
Klockor Swatch
Swatch Irony armbandsur stål, quartz, safirglas repigt med liten nötskada, i behov av batteribyte, repig länk
Fritid Sport
Flugfiskespö Guideline RSi Enhandsspö #6 14-16gr/215-245 grains, nyskick. Ej med på visning.
Armbandsur Breitling SuperOcean Chronograph II (500M/1650FT) 44 mm, stål/guld, automatisk, safirglas, datum, Fighterlänk (stål)något repig, viklås,ref c1334112 snr 2632327 cert 2014-05-23 med box
Lasse Åberg 4st ölglas 40cl, Abstrakr mus, Glad mus, Plumpmus, Mus med katt, höjd 22,5cm