Avslutad | Pant – Tisdag 9 oktober 2018
Apple, iMac 27" 16Gb 3,5Ghz Intel Core i7, snr. DGKNL0XDF8JC, med tangentbord och mus, OS X Yosemite, systemåterställd, skada på fot. Ej med på visning.
Genelec, Studiomonitorer, mod.8030A, 2st, snr.PM6070433+PM6070428, med strömkablar. Bucklor i skyddsnät, skönhetsfel, med gummifötter. Ej med på visning.
Musikinstrument Träblås
Altsaxofon Amati Kraslice, modell Super Classic, made in Czechoslovakia, bruksskick, i skadad väska. Ej med på visning.
Väggur, lodgenerator, trä, höjd: ca121cm, med krön, pendel, lod och nyckel, bruksskick. Ej med på visning.
Mobiltelefon Nokia 301,1, IMEI: 359956057502619, med laddare och hörlurar i skadad orginalkartong, repig skärm
Mobiltelefon Nokia 301,1, IMEI: 359956058621681, med laddare och hörlurar i skadad orginalkartong
Mobiltelefon Samsung Galaxy S7 Edge, 32GB, IMEI: 354315/08/047782/5, med laddare och fodral, pinkodslåst
Elektronik Musik
Högtalare JBL Flip 3, snr: TL0091-JG0477741, med bluetooth- och AUX-anslutning, utan laddare
Mobiltelefon Apple iPhone 7, 128GB, IMEI 355329085794646, med laddare, hörlurar och adapter i orginalkartong
Systemkamera digital Canon EOS 40D, snr:2431203156, med objektiv Canon IS 17-85mm, med laddare och tillbehör i fodral