Avslutad | Pant – Tisdag 2 oktober 2018
Akustisk gitarr Levin, modell 114, snr:440970, repor och stötskador utan fodral
Flaska Kosta Boda design Bertil Vallien modell: Satellite, höjd:31cm, Artist Coll nr.89725
Skål 1st, Orrefors, design: Erika Lagerbielke, modell: Lancelot, signerad EL 4975-12, höjd: 10cm
Surfplatta Samsung Galaxy Tab 3, modell GT-P5210, 16 GB, repig baksida, snr:R22F10B0CBX, utan laddare
Ipad Pro Apple, modell A1709, 64 GB, IMEI: 35 581908 003266 1, med laddare, repig baksida
Surfplatta Lenovo modell Tab A8, IMEI:866244022288325, med laddare och två fodral
iPhone 7 plus, Apple, modell: A1784 (product) red, 128GB, repor på skärmen, IMEI: 356571081194771, med laddare och hörlurar, i originalkartong
iPhone X Apple, 256 GB, IMEI: 3530480967473181, med laddare, hörlurar och adapter i orginalkartong
iPhone X Apple, modell: A1901, 256 GB, IMEI: 353041096899403,med hörlurar och manual utan laddare i orginalkartong
Mobiltelefon Sony Xperia XZ Premium, modell: G8141, 64 GB, IMEI: 35783808000905,med Samsung-laddare
Elektronik TV-apparater
Apple TV, Apple, 4th Generation 32GB, modell: A1625, snr: C07W393JJG2X, i obruten orginalkartong
Laptop Hewlett Packard ProBook, modell:3160HMW, snr: CND52210R0F, RAM: 4GB, processor Intel(R) ore(TM) i3-5010U CPU 2.10GHz, Windows 10 Pro, med laddare
Laptop ASUS Notebook modell:R417N, RAM:4 GB, Processor: Intel(R) VCeleron (R) CPU N3350 @ 1,10GHz,snr: H4N0CV046209155 med laddare, lösenord: paco123
MacBook Air Apple modell A1466, Minne: 8GB 1600MHz DDR3, Processor 1,6 Ghz Intel Core i5, Snr: C1MST0YAH3QJ, med laddare i orginalkartong, lösenord:0000
Resegrammofon Cremona Rex, i bruksskick, med vevarm, medföljande 8 stenkakor diverse artister. Ej med på visning.