521 - 540 av 1 414
1...262728...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 oktober 2018

Klubbad för

Halskedja Pansar 18K 2,4g 41cm

Utrop: 800 kr

Armband Bismarck med berlock med sten 18K 3,7g 23cm

Utrop: 1 100 kr

Hänge i vitguld med diamanter 7xca0,02ct 17xca0,01ct 18K 1,1g

1 300 kr

Utrop: 550 kr

Hänge med diamanter 1x0,02ct 8xca0,005ct 18xca0,0025ct 18K 0,7g

1 400 kr

Utrop: 350 kr

Herrur Rolex Daytona 18K, modell 16528, snr D564848, svart urtavla, automat, naggar i safirglas, repig länk, Ø18cm, behov av service, tryckknappar fungerar ej som de ska, ej cert eller box

Ring med diamanter 24xca0,02ct 18K 2,9g Ø16½

2 800 kr

Utrop: 2 300 kr

Ring gravyr 14K 3,4g 16

Utrop: 800 kr

Örhängen ett par med stenar defekta 18K 1,1g

Utrop: 200 kr

Herrur Breitling Chronomat , 39mm, stål med guld-glasring, cal Valjoux 7750, kronograf, automat, safirglas, datum, modell 81950,snr 2388, läderband .

10 600 kr

Utrop: 12 000 kr

Mormorsur defekt, saknar glas, en boett 14K brv 28,6g

900 kr

Utrop: 750 kr

Halskedja Bismarck doserad i silver S925 20,8g 44cm

Utrop: 350 kr

Ring Bismarck i silver S925 2,7g Ø17½

Utrop: 100 kr

Mynt 3st 22K med öglor i ej guld brv 16,0g

4 400 kr

Utrop: 5 100 kr

Mynt 18K öglor ej i guld brv 1,8g

425 kr

Utrop: 500 kr

Mynt 4st 20K med öglor ej i guld brv 17,9g

Utrop: 5 700 kr

Mynt 3st 19K med ögla ej i guld brv 5,9g

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Parti guld defekt, (mynt med öglor ej guld) 21K 58,8g

Utrop: 19 400 kr

Collier cordell med stenar 18K 10,3g 46cm

3 300 kr

Utrop: 4 000 kr

Armband små defekter bucklor 18K 38,2g L:17cm B:3cm

Utrop: 11 200 kr

Ring med röd sten 18K 4,59g Ø16½

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr