Avslutad | Pant – Tisdag 2 oktober 2018
Klubbad för
Herrur Omega Seamaster Americas Cup Racing, kronograf, automatisk, stål, safirglas,snr 80500873, 1 extra länkbit, bruksslitage, repor på låset, några mindre repor på glas, cal.3602, pic.nr. 25 695 000, box, ytterask, inköpskvitto 2006.
Damur, Prestige De Geneve 18K mineralglas quartz (batteri byte krävs) (liten repa) Ø17mm med X-länk med stav 17cm 18K brv 30,0g
Herrur Omega Constellation Electroquartz f 8192Hz, 21-21,5cm, 18K brv 183,6g, ej funktionsgaranti