Avslutad | Pant – Tisdag 2 oktober 2018
Klubbad för
Herrur Omega autmatisk De Ville Seamaster datum plastglas (små repor) guld på stål med länk 18K 20,5cm skev (vikt på länk 36,8g) brv 65,8g
Parti silver, 1 par servettringar puttisar och rosor, 1 osthållare, 1 askfat graverat, vinkork bulig silvertopp, stämplat silver, brv 109,7g