301 - 320 av 1 414
1...151617...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 oktober 2018

Klubbad för

Örhängen ett par tvåfärgade med röda stenar och diamanter 4xca 0,005ct 18K 1,9g

700 kr

Utrop: 850 kr

Snapsglas Open Mind Kosta Boda signerad Ulrica HV, Ulrica Hydman Vallien, höjd 18cm

150 kr

Utrop: 225 kr

Hänge Heroglyfer 18K 4,4g 5cm

Utrop: 1 400 kr

Ring tvåfärgad med diamanter 3xca0,01ct, 1xca0,03ct (en saknas) 18K 2,2g Ø18

Utrop: 700 kr

Ring med diamanter 3xca0,20ct 18K 7,5g Ø18½

4 300 kr

Utrop: 4 200 kr

Armband defekt med pärlor 14K 10,5g 19cm

Utrop: 2 400 kr

Applewatch svart, 37x42mm, modell A1554, lösenkod:0000, box, laddare, manual, liten repa i ena kanten på glaset, prickar på baksida

900 kr

Utrop: 550 kr

Halskedja Singapore 18K 1,4g 38,5cm

Utrop: 500 kr

Hänge medaljong 18K 2,5g 3cm

Utrop: 1 100 kr

Hänge 18K 9,4g 3cm massiv

Utrop: 2 800 kr

Armband Bismarck 18K 6,1g 20cm

Utrop: 2 000 kr

Hänge 18K 2,3g 2,5cm

Utrop: 750 kr

Parti guld defekt med svart sten 18K 9,8g

Utrop: 2 900 kr

Halskedja Singapore 18K 1,2g 38cm

Utrop: 375 kr

Halskedja 18K 3,1g 42cm

Utrop: 1 000 kr

Hänge Nallebjörn 18K 0,6g 1,5cm

225 kr

Utrop: 275 kr

Hänge Hjärta 18K 1,5g massiv 1,5cm

Utrop: 700 kr

Hänge Nallebjörn 18K 0,4g

Utrop: 200 kr

Herrur Cartier Paris Vermeil, quartz, förgyllt silver 925, 029082, 590003, förgyllt viklås, slitage, läderrem behövs bytas, batteribyte, i Cartier ask.

1 900 kr

Utrop: 2 200 kr

Hänge Hjärta 18K 0,7g 2cm

Utrop: 300 kr