Avslutad | Pant – Tisdag 2 oktober 2018
Klubbad för
Applewatch svart, 37x42mm, modell A1554, lösenkod:0000, box, laddare, manual, liten repa i ena kanten på glaset, prickar på baksida
Herrur Cartier Paris Vermeil, quartz, förgyllt silver 925, 029082, 590003, förgyllt viklås, slitage, läderrem behövs bytas, batteribyte, i Cartier ask.