1 - 5 av 5

Avslutad | Skattjakt – Tisdag 4 maj 1999

Klubbad för

CERTINA, damur, doublé, manuell, fasettslipat safirglas, länk i doublé

200 kr

Utrop: 100 kr

2 HÄNGEN, silver, signerade Olle Ohlsson

275 kr

Utrop: 50 kr

HERRING 18K vikt 8.7 g handgraverat mönster stl. 19 1/4 mm begagnad

775 kr

Utrop: 200 kr

MANSCHETTKNAPPAR, silver, 9 gram

25 kr

Utrop: 25 kr

UPPLÄGGNINGSBESTICK, 2 st nysilver med handtag av ben, engelska stämplar, något slitna.

175 kr

Utrop: 100 kr