CERTINA, damur, doublé, manuell, fasettslipat safirglas, länk i doublé
Utrop: 100 kr
2 HÄNGEN, silver, signerade Olle Ohlsson
Utrop: 50 kr
HERRING 18K vikt 8.7 g handgraverat mönster stl. 19 1/4 mm begagnad
Utrop: 200 kr
MANSCHETTKNAPPAR, silver, 9 gram
Utrop: 25 kr
UPPLÄGGNINGSBESTICK, 2 st nysilver med handtag av ben, engelska stämplar, något slitna.
Skattjakt
Tisdag 4 maj 1999
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm