461 - 480 av 1 449
1...232425...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 september 2018

Klubbad för

Halskedja 18K 18,4g 42,5cm vitguld

Utrop: 7 100 kr

Halskedja 18K 11g 44,5cm Pansar

Utrop: 4 400 kr

Ring 18K 3,7g Ø16¾ med stenar, graverad

Utrop: 1 100 kr

Halskedja 18K 1,2g 38cm Venezia

350 kr

Utrop: 425 kr

Halskedja 18K 4,3g skadad

Utrop: 1 400 kr

Armband 18K 7,6g skadat

Utrop: 2 300 kr

Örhängen 18K 3,4g trefärgade

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K 2,9g Ø18 med stenar

Utrop: 1 200 kr

Ring 9K 3,2g Ø15¾ med diamanter 2xca0,01ct + 1xca0,02ct, graverad

Utrop: 425 kr

Ring 18K 3,6g Ø15

Utrop: 1 700 kr

Örhängen 18K 4,9g stenar saknas

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 14K 9,4g skadat

Utrop: 2 200 kr

Cartier, Santos de Cartier, armbandsur, stål/guld, 27mm, quartz, safirglas, datum, repig, refnr: 03754, snr: 187903, stållänk 17cm, bruksslitage

3 300 kr

Utrop: 3 900 kr

Tändare, Cartier, vitmetall, repig, snr: 75106S, 7cm, fungerar, med garantibok

1 300 kr

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K 2,6g skadat

Utrop: 800 kr

Parti guld 18K 5,4g graverat, skadat

Utrop: 1 600 kr

Hänge 18K 3,7g med sten, graverad

Utrop: 1 200 kr

Halskedja 18K 2,7g 45cm Venezia

Utrop: 1 100 kr

Halskedja 14K 16,3g Figaro, bucklor, ihålig

3 200 kr

Utrop: 3 900 kr

Parti guld 18K 11,7g skadat

Utrop: 3 500 kr