321 - 340 av 1 449
1...161718...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 september 2018

Klubbad för

CERTINA, DS Nautic, (100M/330Ft), "Tachymetre", Ref 542.7118.42, kronograf, 38 mm, stål, quartz, safirglas, datum, originallänk, viklås

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Fiskknivar 3st Gunnar Cyren Nobel förgyllda 210mm, i kartong

500 kr

Utrop: 600 kr

Skål, Kosta Boda, Signerad Bertil Vallien, modell: Father of pearl, Ø25,5cm, H:13,5cm

600 kr

Utrop: 750 kr

Skål Kosta Boda Ulrica Hydman-Vallien modell: Tulipa, Ø 21,5cm H: 14,5cm

350 kr

Utrop: 250 kr

Akustisk gitarr, Academy BD-8, lite repor och stötskador, i hårt case

200 kr

Utrop: 125 kr

Elgitarr, Squier by Fender, Stratocaster, små lackskador och klistermärken, snr: CAE-0041231377, hårt case

650 kr

Utrop: 500 kr

Akustisk gitarr, Yamaha C45, snr:HHM214594, made in Indonesia, små lackskador, i mjukt tygfodral

250 kr

Utrop: 250 kr

Akustisk gitarr, Washburn, 12-strängad, model: D10SCE12, snr: G07081311,klistermärkern och smårepig, i hårt case

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Akustisk gitarr, Bjärton modell B120, 12-strängad, snr: 54215644, i slitet hårt case av äldre modell

1 400 kr

Utrop: 1 400 kr

Manschetteknappar 14K 5,4g med stenar

Utrop: 1 200 kr

Ring 14K 7,6g Ø19½ med stenar, skev

Utrop: 1 700 kr

Klockor Gucci

Gucci, armbandsur, stål, quartz, 33mm, safirglas, datum, stållänk 17,5cm snr: 0092169

1 000 kr

Utrop: 800 kr

Smycken Nål

Slipsnål 18K 0,9g med diamant ca 0,14ct

550 kr

Utrop: 700 kr

Manschettknappar 18K 8,5g med diamanter 2xca0,01ct + 2xca0,02ct

Utrop: 4 000 kr

Skjortknappar 18K 3,5g

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K 7g Ø17¾ med stenar och diamanter 8xca0,01ct, skador

Utrop: 2 200 kr

Armband 18K 2,5g 17-19cm med stenar

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K 1,6g Ø17½ med stenar, en sten saknas

Utrop: 500 kr

Halskedja 18K 1,8g skadad

Utrop: 550 kr

Ring 18K/S925 12,3g graverad

Utrop: 850 kr