141 - 160 av 1 108
1...789...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 september 2018

Klubbad för

Elgitarr Gibson Les Paul Standard 2012, made in usa, sernr:118821307, hårt fodral, extrasträngar, manual, intyg, små lackskador

8 600 kr

Utrop: 9 600 kr

1 Högtalare Champion AWF320, sernr:DDB160800085500130, kartong, manual, strömkabel, nagg i ett hörn. Ej med på visning.

Utrop: 600 kr

1 Tavla Litografi, signerad Marion Belin, tavlans mått 51x37cm, 105/308, i ram

Utrop: 750 kr

Parti guld 23K, gravyr, 12,2g

Utrop: 4 600 kr

1 Brosch 18K med pärla, 5,4g

Utrop: 2 400 kr

Parti silver S800, gravyr, udda, 115,8g

375 kr

Utrop: 450 kr

5 Bordsskedar S800, modell Vasa, gravyr, 209mm, 298,1g

Utrop: 1 200 kr

Musikinstrument Övrigt

1 Knappdragspel Excelsior, modell 609, made in Italy, i hård väska . Ej med på visning.

2 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Kosta Boda grå ljuslykta Ø110mm, Atoll Hurricane

Utrop: 100 kr

Skål glas Kosta Boda Ø13cm, H:12cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstake, Kosta Boda, "Atoll", vit, H:15cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Hårtänger 3st, PYT Lola Galaxy Styling Tool Kit, 1st locktång utan klämma 19mm, 1st plattång liten, 1st plattång normal, i orginalkartong med manualer

Utrop: 1 000 kr

Skål Silver S830 69,8g

Utrop: 300 kr

Ask Silver S830, 23,5g

150 kr

Utrop: 125 kr

Tunna med lock S830 56,5g, skadat

200 kr

Utrop: 250 kr

Ask S900 31,1g, graverad, repig

125 kr

Utrop: 150 kr

Armband Ankar S925 16,1g, 20,5cm, Thomas Sabo, berlock

200 kr

Utrop: 100 kr

Armband Ankar S830 25,7g, 18,5cm, Cop. berlock

100 kr

Utrop: 125 kr

Mobiltelefon Motorola, Android, 16GB, modell: Moto G5, med laddare och manualer i orginalkartong, IMEI: 351865087757051

600 kr

Utrop: 425 kr

Askfat Gustavsber Sweden, mörkgrön apa

900 kr

Utrop: 250 kr