Avslutad | Pant – Tisdag 18 september 2018
Klubbad för
Elgitarr Gibson Les Paul Standard 2012, made in usa, sernr:118821307, hårt fodral, extrasträngar, manual, intyg, små lackskador
1 Högtalare Champion AWF320, sernr:DDB160800085500130, kartong, manual, strömkabel, nagg i ett hörn. Ej med på visning.
Musikinstrument Övrigt
1 Knappdragspel Excelsior, modell 609, made in Italy, i hård väska . Ej med på visning.
Hårtänger 3st, PYT Lola Galaxy Styling Tool Kit, 1st locktång utan klämma 19mm, 1st plattång liten, 1st plattång normal, i orginalkartong med manualer
Mobiltelefon Motorola, Android, 16GB, modell: Moto G5, med laddare och manualer i orginalkartong, IMEI: 351865087757051