Avslutad | Pant – Tisdag 18 september 2018
Certina 1888, DS-4, herrur 39mm, stål, quartz, datum, boettnr C022610 A, brukslitage, batteribyte behövs
Mynt Övrigt
Minnesmynt 4st, S925, 108,8g nominellt värde 200kr /st i etuier, Stockholm 750år, Kung Carl XVI Gustaf Kronprinsessan Victoria 1999-2000, Kung Carl XVI Gustaf Drottning Silvia 2001
Musikinstrument Övrigt
Banjo Gibson TB-11, med originaletikett inuti kroppen, bruksskick, modell kom ut 1931, med hårt fodral, slitet fodral (ev skador), tillbehör
Musikinstrument Övrigt
Banjo Epiphone MB-100 Banjo Natural Serie-nr: 16091307499, brukslitage i orginalkartong
Läsplatta Ipad Air A1475 128GB, använd med Telenor, Modell ME987KS/A, imei 35 884605 352936 2 med laddare och kartong
Iphone 6 Plus 64GB, Modell: A1524, Imei: 354440061865838, använd till Comviq, ej originalladdare, bruksanvänd (mindre stötskador vid hörn, repig baksida)
Hänge med blå sten och diamanter 13xca0,05ct-0,10ct med inneslutningar, ej fullslipade 18K 7,7g