Avslutad | Pant – Tisdag 18 september 2018
Tissot, herrur, 41mm, modell: PRC100, automat, chronograph, stål med stållänk, dag & datum, repig glasboett, safirglas, repig glasring, snr: T008414 A, i originalask
Mobiltelefon Samsung Galaxy S4 Mini, Android, 8GB, repor på skärm och stötskador, med laddare och manualer i orginalkartong, modell: GT-I9195, IMEI: 356425056421158
Väska Michael Kors, modell: Jet Set Travel TZ Tote Black mått: bredd:33 höjd:27 djup:15 cm
Mobiltelefon Samsung Galaxy J5, Android, 8GB, med laddare, hörlurar och mobilfodral i orginalkartong, modell: SM-J500FN, IMEI: 358990078294170
Armband Bismarck 18K 10,2g 18,5cm, med 2st berlocker och säkerhetskedja
Visa varaSmycken Armband
Armband Bismarck 18K 18,6g 18,1cm, med 7st berlocker (1st skadad)
Visa varaKlockor Breitling
Breitling, Callistino, damur, Ø28mm, quartz, fungerar ej, slitna raiders, datum, stål med Rouleauxlänk, safirglas, ref. nr. 80560, snr. B52043
Kamera Canon EOS 550D, modell: DS126271, snr: 2135203598, med objektiv 2st Ø58mm Canon Zoom Lens EF-S 55-250mm (snr: 9412019272) & 18-55mm (snr: 7662526284), i mjuk kameraväska, med batteri utan batteriladdare