Avslutad | Pant – Tisdag 18 september 2018
Klubbad för
Halvakustisk gitarr, Emparador, ytliga repor, lackskador, i hårt fodral (skadat handtag)
Elgitarr, Supreme, stötskador, lackskador, en sträng saknas, i mjukt fodral
Målning, olja på duk, Tore Kurlberg (1916-1998), landskapsmotiv från Västkusten, "Från Balkongen 18.00", signerad och daterad TK 79, 55x65cm, i ram med list
Målning, olja på duk, Willie Weberg (1910-1995), "Brobygge, Riddarfjärden", signerad Weberg, 73x90cm, i ram