Avslutad | Pant – Tisdag 11 september 2018
Tissot, herrur, 34mm, modell: Seastar Seven, 18K, manuellt, graverad boett, läderband, repigt plastglas
Certina, herrur, 34mm, quartz, fungerar ej, datum, repigt plastglas, graverad boett, slitet läderband
Certina, herrur, 33mm, modell: New Art, manuellt, repigt plastglas, slitet läderband
Champion, herrur 48mm, modell: Virtue C1145, quartz, stål med repig stållänk, datum, chronograph, små repor på glaset
Orient, herrur, 35mm, modell: 100, quartz, fungerar ej, stål med stållänk, datum, i originalask
Klockor Michael Kors
Michael Kors, damur, 39mm, modell: MK-5263, quartz, stål med stållänk, stenar på horn och glasring, mineralglas, datum, snr: 111606, i originalbox
Klockor Michael Kors
Michael Kors, damur, 35mm, modell: MK-5865, quartz, stål med stållänk, mineralglas, i originalbox
Marc by Marc Jacobs, damur, 35mm, quartz, stål med stållänk, mineralglas, med extra länkar, i originalbox
Klockor Ebel
Ebel, herrur, 36mm, modell: Sportwave, ref. nr: 6187631, quartz, stål med stållänk, datum, i originalbox
Breitling, herrur, 44mm, chronomat, modell: B01, ref.nr.AB0110, stål med gummiarmband, automat, chronograph, datum, safirglas, i behov av service, med med cert. 18/2-2013, i originalbox och ytterkartong
Mobiltelefon LG D802, 16GB, IMEI: 354198062412725, olåst, med laddare och fodral
Solglasögon, RayBan Aviator Large, 58mm, RB3025, med putsduk i originalfodral samt kartong
Knivset 11 delar, en Global ostkniv GS-10, en Zwilling J.A Henckels 31073-180, 6st knivar Victorinox - en brödkniv, en laxkniv, tre kockknivar, en skalare, en Wusthof slipkniv, en tång Exxent, i mjukt fodral, samtliga med bruksslitage. Ej med på visning.
Visa varaElektronik Datorer
Laptop, Acer, Aspire E15, modellnr.E5-575G-510S, snr.NXGDWED02263616321600, 15,6", 12GB RAM, Intel Core i5-processor 2,7GHz, med laddare
Plånbok, Michael Kors, Jet Set Leather Multi-Function Phone Case, mörkblått Saffiano läder, 17x9x2,5cm, med avtagbar handledsrem