Avslutad | Pant – Tisdag 11 september 2018
Apple, Mobiltelefon Iphone SE, 32gb, snr DX3VP4AVHTVN med laddare och hörlurar i orginalkartong, återställd
Apple, Iphone 7 Plus, 256GB, snr MN502QNA, stötskador, spricka i skärmskydd, lösenkodlåst, ej återställd, med laddare och fodral
Visa varaElektronik Kameror
Lenovo, Tab 4 10.1, TB-X304F, snr. HGCEFUUS(80), med laddare, fabriksåterställd, skadad av/på knapp
Laptop, HP Spectre, snr. 5CD7124Q2N, 8 GB DDR4 RAM, 256 GB SSD, fabriksåterställd, smårepor, med laddare och fodral
Surfplatta, Kurio 7s, barnmodell med laddare och manual. snr.XZNM-QR9Q-5ENC-13145-005-0 i kartong
Elgitarr, Charvel Pro Mod San Dimas HH Style 1, snr.MC140892 (Mexico 2014), fint skick, mjukt fodral
Laptop, Asus Vivobook E402BA-FA 124T, snr. J1N0CV03M73002F, med laddare i orginalkartong, återställd
Laptop, Asus ROG G752VY-GC165T, snr G1N0CY004733012, fabriksåterställd med mus och laddare i skadad orginalkartong
Elgitarr, LTD, EC-50, ESP-design, snr.IW130122253, tillverkad i Indonesien, i mjukt fodral
Elbas, Fender, Jazz bass, snr.MZ8087611, tillverkad i Mexico, i mjukt fodral
Akustisk gitarr, Fender, modellnr.DG-4NAT, snr.CS01083904, repor, stötskador
Svärd, John Lee Black Dragon, bladlängd: 71cm, i träfodral och låda. Ej med på visning.
Spelkonsoll, Microsoft, XBOX One S, modellnr.1681, snr.013853163948, med handkontroll 1st, 1 spel (Overwatch), strömsladd och HDMI-kabel
Fritid Sport
Flugfiskespö, Sage Pike, 1090-4 #10 line, 9' 0" 4¼ OZ, med rulle Sage Domain 8, i fodral. Ej med på visning.