461 - 480 av 1 289
1...232425...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 september 2018

Klubbad för

Apple, Mobiltelefon Iphone SE, 32gb, snr DX3VP4AVHTVN med laddare och hörlurar i orginalkartong, återställd

1 000 kr

Utrop: 900 kr

Apple, Iphone 7 Plus, 256GB, snr MN502QNA, stötskador, spricka i skärmskydd, lösenkodlåst, ej återställd, med laddare och fodral

Lenovo, Tab 4 10.1, TB-X304F, snr. HGCEFUUS(80), med laddare, fabriksåterställd, skadad av/på knapp

425 kr

Utrop: 500 kr

Laptop, HP Spectre, snr. 5CD7124Q2N, 8 GB DDR4 RAM, 256 GB SSD, fabriksåterställd, smårepor, med laddare och fodral

5 900 kr

Utrop: 5 400 kr

Surfplatta, Kurio 7s, barnmodell med laddare och manual. snr.XZNM-QR9Q-5ENC-13145-005-0 i kartong

175 kr

Utrop: 200 kr

Elgitarr, Charvel Pro Mod San Dimas HH Style 1, snr.MC140892 (Mexico 2014), fint skick, mjukt fodral

Utrop: 4 800 kr

Musikinstrument Träblås

Elgitarr, Cort EVL-Z4, snr. 061138932, lackskador i kartong

Utrop: 1 500 kr

Musikinstrument Träblås

Elgitarr, Ibanez, bruksslitage, i hårt fodral med kabel och axelband

Utrop: 1 000 kr

Laptop, Asus Vivobook E402BA-FA 124T, snr. J1N0CV03M73002F, med laddare i orginalkartong, återställd

Utrop: 1 500 kr

Laptop, Asus ROG G752VY-GC165T, snr G1N0CY004733012, fabriksåterställd med mus och laddare i skadad orginalkartong

6 500 kr

Utrop: 4 000 kr

Elgitarr, LTD, EC-50, ESP-design, snr.IW130122253, tillverkad i Indonesien, i mjukt fodral

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Elbas, Fender, Jazz bass, snr.MZ8087611, tillverkad i Mexico, i mjukt fodral

5 400 kr

Utrop: 2 700 kr

Musikinstrument Övrigt

Digital tuner, Korg DT-10, snr.072988, sladdar saknas

200 kr

Utrop: 50 kr

Akustisk gitarr, Yamaha C45, snr.H0Z204601, ytliga repor, i hårt fodral

Utrop: 425 kr

Akustisk gitarr, Fender, modellnr.DG-4NAT, snr.CS01083904, repor, stötskador

Utrop: 800 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare, Crate GX-15, snr.AVPWO30194, med strömsladd. ej på visning

Utrop: 125 kr

Svärd, John Lee Black Dragon, bladlängd: 71cm, i träfodral och låda. Ej med på visning.

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Spelkonsoll, Microsoft, XBOX One S, modellnr.1681, snr.013853163948, med handkontroll 1st, 1 spel (Overwatch), strömsladd och HDMI-kabel

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Fritid Sport

Flugfiskespö, Sage Pike, 1090-4 #10 line, 9' 0" 4¼ OZ, med rulle Sage Domain 8, i fodral. Ej med på visning.

3 200 kr

Utrop: 3 000 kr

3D-poster, McFarlane Toys, RoboCop, i tejpad originalkartong

Utrop: 750 kr