Avslutad | Pant – Tisdag 4 september 2018
Halsband med integrerat hänge tjurmotiv, Ilario, S925 43,3g, 56cm, svarta läder detaljer "snören"
Elgitarr Fender Stratocaster, snr: Z3155650, repig, lackskador, stötskador, spricka vid volumkontroller, i mjukt fodral, bandhållare skadad, med extrasträngar, saknar fäste till axelrem, böjd omkopplare, tillverkad i USA
Affisch, orginal av Sture Johannesson, "Modular key symbols", Moderna Museet, 100x70cm, utförd 1969, färgoffset, sliten med reva
Mobiltelefon Huawei P20 Pro, 128GB, modell: CLT-L29, i orginalkartong med laddare, manual, oanvända hörlurar och mobilskal, med tunt plastskydd på skärm, IMEI: 867260036863266, snr: WCR7N18411006429, fabriksåterställd
Surfplatta, Samsung Galaxy Tab A, 16GB, modell: SM-T550, snr: R52GC14D31X, repig baksida, med laddare, fabriksåterställd
iPad Air A1474, Apple, modell: MD785B/A, snr: F6QRN07JFK10, 16GB, små repor på skärm och baksida, med laddare, fabriksåterställd
iPhone 7, Apple, 32GB, modell: MN8X2QN/A, IMEI: 353802086633429, med laddare, repig skärm och baksida, stötskador, fabriksåterställd
Visa varaElektronik Telefoner
Mobiltelefon HTC Desire EYE, Android, 16GB, modell: 0PFH110 M910n, snr: FA4AWY803362, IMEI: 355282060136186, saknar skydd för volymknappar, repor på skärm och baksida, med glapp laddare, fabriksåterställd
Surfplatta, YOGA Tablet 2-1050L, Lenovo, Android, 16GB, i orginalkartong med laddare och manual, snr: HAOABZZT, IMEI: 865021025659616, fabriksåterställd
Surfplatta, ZTE E10TL, 12GB, i orginalkartong med laddare, manual och oanvända hörlurar, snr: 3015018160914852, IMEI: 869049020207624, fabriksåterställd
Systemkamera, Lumix Panasonic, modell: DMC-GX80, snr: WG7C001463, med objektiv Minolta MD Rokkor 45mm (snr: 1529008), med 2st batterier i mjuk väska, laddare saknas
Elektronik TV-apparater
Apple TV, Apple, 4th Generation 32GB, modell: A1625, snr: C07W565XJG2X, i orginalkartong med sladd och manual, nyskick
Polaridkamera/digitalkamera Instax Square SQ10, Fujifilm, snr: 7TL09003, i orginalkartong med USB-kabel och manualer