701 - 720 av 1 513
1...353637...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 september 2018

Klubbad för

Halskedja Pansar 18K, lite defekt på kedjan (viden) L;ca 63cm, 10g

Utrop: 3 000 kr

Ett hänge 14K L;1,2cm, B;1cm, 1,4g

Utrop: 375 kr

Litografi signerad BAL (Bengt Arne Linderos) 157/200 63x43cm.

Utrop: 800 kr

Hänge Kors 18K, L;ca5cm, B;3,1cm, 30,6g

Utrop: 13 200 kr

Armring 18K (bucklig), Øca5-5,5cm, 23,3g

5 900 kr

Utrop: 7 100 kr

Stenfigur, Lisa Larson, Katten Murre, höjd ca 16 cm.

750 kr

Utrop: 800 kr

Halskedja fantisi 18K, L;43,5cm, 4,1g (lite defekt vid lås)

Utrop: 1 300 kr

Hänge, Hjärtformat 18K, B;ca1,3, L;ca1,4cm. 3,6g

Utrop: 1 100 kr

Slät ring 18K, Ø17¼, 5,7g

Utrop: 2 600 kr

Slagborr, Hilti TE 5, 230V, snr: 000426787, i case. ej på visning

950 kr

Utrop: 750 kr

Halskedja Manglad Pansar 18K, L;45cm, 11,1cm

Utrop: 4 800 kr

Oljemålning, landskapsmotiv, 25x38cm inklusive ram, skador på ram.

Utrop: 1 200 kr

Armband X-länk med stav 18K, L;19cm, B; 2,2cm, 43,6g (fint skick)

Utrop: 14 400 kr

Olja pannå, signerade Sinicki (René), guldfärgad ram, 25 x 33 cm.

Utrop: 3 000 kr

Armband X-länk 18K, L;ca18cm, B;2,4cm, 57,3g (fint skick)

Utrop: 19 000 kr

Xbox 360 (E) med 3 handkontroller (2 trådlösa), 18 spel, strömsladd, HDMI-sladd, S/N: 017344243808.

425 kr

Utrop: 500 kr

Slät ring 18K Graverad, Ø16½, 3,2g

Utrop: 1 000 kr

Ring med tre röda stenar 18K (aning skev), Ø17, Brv 1,4

325 kr

Utrop: 375 kr

Halskedja Bismarck 18K 47cm 17,9g

Utrop: 5 800 kr

Parti guld ringar med sten 18K skeva/defekta 9,1g

Utrop: 2 800 kr