Avslutad | Pant – Tisdag 4 september 2018
Silverbestick 6 delar, 3 gafflar 185mm 133,8g, 3 Knivar 215mm bruttovikt 153,5, utländska stämplar
Smartwatch Samsung Gear S3, modell nr SM-R760NDAANEE, space grey, fabriksåterställd, ladda ner app för att starta upp den, i original etui
Klockor Antima
Herrur Lings 21 Prix Antimagnetic, manuell, Ø37,5mm,kronograf med tachymetre och telemetre skala, slitage på double , nollställning fungerar inte, läderband.
Herrur Seiko Sportsmatic Diashock 17 jewels med datum, double, Ø37mm, defekt , läderband.
Poljot manuell, double,16 jewels, fin urtavla och visare, defekt , Ø34mm, läderband
Certina Revelation Automatic med datum, stål, 43x36mm, småprickig urtavla, bakboett några små bucklor
Klockor Atlantic
Herrur Atlantic Automatic 25 jewels incabloc, datum, double, glas defekt, Ø35mm, flexlänk
Herrur Longines Ultra-Chron med datum, automatic, defekt glas, fläckig urtavla, Ø37mm, läderband
Klockor Movado
Herrur Movado manuell 18K Ø34mm , någon mindre repa i plastglaset, fin urtavla, gravyr för nit och redlighet, flexlänk