Avslutad | Pant – Tisdag 21 augusti 2018
Klubbad för
Örhängen 18K brv 2,4g längd: 2,0cm, tvåfärgade med blå sten och diamanter totalt 4xca0,005ct
Armbandsur Cartier Panthére Ruban, ref: 2420, stål, quartz, 17mm, bredd: 2,2cm, längd: 16,5cm, pärlemorurtavla, integrerad stållänk, viklås, repig länk
Armbandsur Breitling Chronomat Evolution, modell: A13356, snr: 793778, stål, automat, Ø44mm, datum, kronograf, självlysande, brunt läderarmband, små nagg och repor på glasringen, bruksanvänd