861 - 880 av 1 295
1...434445...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 augusti 2018

Klubbad för

Målning på papper fastlimmat på träskiva, osignerad, Ivan Agueli (1869-1917), med förgylld träram 32x27cm

Mobiltelefon Blackberry 9900, 8GB, modell: RDV71UW, IMEI: 356841045906267, med laddare, repig

475 kr

Utrop: 375 kr

iPad mini 2, Apple, modell: A1490, IMEI: 35 877405 873610 7, 16GB, utan laddare, med fodral och hörlurar

1 200 kr

Utrop: 800 kr

Dessertskedar 3st S830 75,8g 152mm, modell: Rosenholm, repiga

425 kr

Utrop: 300 kr

Kaffesked 1st S830 16g 120mm, modell: Rosenholm, graverad

Utrop: 75 kr

Ring 18K 6g Ø16½, med sten

2 100 kr

Utrop: 2 600 kr

Vas, Kina Kangxi 1600-tal, höjd: 37cm, lagad på övre del

Utrop: 12 000 kr

Bordslampa 1st, Louis Poulsen, design: Poul Henningsen, modell: PH 2/1, höjd: 35,5cm, skärmdiameter 20cm

3 700 kr

Utrop: 3 300 kr

Pilgrimsflaska, Kina, 1800-tal, höjd: 31cm, med hänklar

Utrop: 12 000 kr

Bordslampa 1st, Louis Poulsen, design: Poul Henningsen, modell: PH 3/2, höjd: 47cm, skärmdiameter 29cm

4 500 kr

Utrop: 4 600 kr

Örhängen 1 par, 18K 1g, Bismarck, ena pinnen skev

Utrop: 300 kr

Hänge 18K 0,7g, kors

250 kr

Utrop: 300 kr

Ring 18K 1,6g Ø17, med stenar

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K 10,9g, defekt och graverat

Utrop: 2 900 kr

Parti guld 14K 39,1g, defekt

Utrop: 9 000 kr

Parti guld 18K 17,3g, defekt, graverat och skevt

Utrop: 5 200 kr

Ring 14K 7,7g, skev med stenar

900 kr

Utrop: 850 kr

Ring 18K 2,6g, defekt

Utrop: 700 kr

Parti guld 21K 5,9g, graverat

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Klackring 18K 26,9g Ø20, med diamanter 5xca0,08ct

7 800 kr

Utrop: 9 400 kr