Avslutad | Pant – Tisdag 14 augusti 2018
Klubbad för
Målning på papper fastlimmat på träskiva, osignerad, Ivan Agueli (1869-1917), med förgylld träram 32x27cm
Visa varaElektronik Telefoner
Mobiltelefon Blackberry 9900, 8GB, modell: RDV71UW, IMEI: 356841045906267, med laddare, repig
iPad mini 2, Apple, modell: A1490, IMEI: 35 877405 873610 7, 16GB, utan laddare, med fodral och hörlurar
Bordslampa 1st, Louis Poulsen, design: Poul Henningsen, modell: PH 2/1, höjd: 35,5cm, skärmdiameter 20cm
Bordslampa 1st, Louis Poulsen, design: Poul Henningsen, modell: PH 3/2, höjd: 47cm, skärmdiameter 29cm