Avslutad | Pant – Tisdag 14 augusti 2018
Mobiltelefon, Apple Iphone 7 Plus 256gb, snr.F2LSN1T3HFYF utan laddare i kartong
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S8+ 64gb IMEI:354358081607552 med laddare och tillbehör i orginalkartong, saknar hörlurar
Apple, Macbook Air mod.A1370, snr. C02F919VDDOX med laddare, sliten, ej återställd
Laptop, Lenovo ideapad 300 snr. PF0KWUH5 med laddare i orginalkartong, fabriksåterställd
Musikinstrument Slagverk
Virveltrumma, Pearl Signature Series, Omar Hakim 13", förgyllning släppt på undre sarg, fläckar, slitet slagskinn i hardcase.
Kristallkrona, Markslöjd Sweden, med plats för 3 glödlampor, höjd: 46cm (exklusive kedja), kedjan ej ihopsatt, Ø37cm. Ej på visning
Akustisk gitarr Fender Sonoran, Olympic White, S/N:CSL11001533, med band, med mjukt fodral
Målning, olja på pannå, Esaias Thorén (1901-1981), signerad E. Thorén, daterad -63, 23x59cm, i ram
Elgitarr Fender Telecaster S/N:MZ3190177, kantstött, med band, med mjukt fodral
Visa varaElektronik Övrigt
Ljudkort Apollo Twin Duo MKII, S/N:17211214010357, med strömkabel, i originalförpackning
Målning, akvarell på papper, Primus Mortimer Pettersson (1895-1975), signerad PMP, gulnat papper, 34x46cm, i ram
Gitarrförstärkare, Peavey Rage 158, snr.S0258869, med förstärkarsladd och strömkabel. Ej på visning