741 - 760 av 1 591
1...373839...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 augusti 2018

Klubbad för

Objektiv Canon EF 85mm 1;1.8 Sn; 56801825

1 400 kr

Utrop: 2 500 kr

2 Länkbitar till Rolex Oyster, 18K, 8,8g

Utrop: 3 600 kr

Armband X-länk 18K med 6 berlocker (en saknas), L;ca19,5cm, 26,7g

Mobiltelefon Samsung Galaxy S4 GT-19505 IMEI:357139052188815 i kartong liten nagg i kanten fungerar, laddare medföljer (ej original).

650 kr

Utrop: 425 kr

Chromecast modell; NC2-6A5 sn;6709103S78W3

175 kr

Utrop: 200 kr

Ring 18K vitguld med 6 diamanter 1xca0,02ct, Ø18, 2,8g

Utrop: 1 500 kr

Halskedja 18K Defekt, 0,8g

100 kr

Utrop: 125 kr

Oljemålning på pannå Rudolf Flink Göteborg-42 sign. ca34x42 exl.ram

700 kr

Utrop: 500 kr

STIG BORGLIND. "Akropolis", etsning, signerad. Bildytan exkl paspartout 33x34cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Parti 18K, 39,7g

Utrop: 11 800 kr

RAGNAR FALK. Stilleben, olja på duk, signerad Signerad Bildyta ca 66x50cm exkl.ram

500 kr

Utrop: 600 kr

Klackring 18K med 6 diamanter 1xca0,02ct Ø20½, 3,4g

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Slät ring 18K, Ø20½, 5,5g

Utrop: 2 500 kr

Bismarck armband med platta (ej graverad) 18K, möjlighet till två storlekar L;12,5cm och 16cm, 2,2g

Utrop: 750 kr

Armband med platta (ej graverad) 18K, L;18,5cm, 27,4g

Utrop: 8 400 kr

Halskedja 18K Pansar, L;42,5cm, 4,4g

Utrop: 1 500 kr

Egyptiskt figur, "Farao" 14K, B;ca3,5cm, L;3cm, 13,4g (Kan användas som ett hänge)

Utrop: 3 200 kr

Ett hänge 9K, 1g

100 kr

Utrop: 125 kr

Klackring 18K, Ø20, 7,9g

Utrop: 2 400 kr

Klackring 21K (aning skev), Ø19, 5,6g

Utrop: 2 000 kr