Avslutad | Pant – Tisdag 7 augusti 2018
Klubbad för
Ett par örhängen vitguld med diamant 1 X ca0,02ct, ett hänge med sten 18K Vitguld Brv 2,7g
Parti guld 18K 800,2g Bälte bestående av borstade och blanka länkbitar med sprintlås, längd 825mm höjd 53,5mm, små bucklor & repor förekommer.
Figurin, Royal Copenhagen, 1314, ''GB'', Sittande flicka som stickar, H; ca15cm