661 - 680 av 1 591
1...333435...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 augusti 2018

Klubbad för

Brosch/hänge 18K 14,4g

Utrop: 4 500 kr

Ett par örhängen vitguld med diamant 1 X ca0,02ct, ett hänge med sten 18K Vitguld Brv 2,7g

Utrop: 1 300 kr

Halskedja, Figaro, 7,0g, ca 75 cm.

Utrop: 2 300 kr

Parti guld 18K Brv 11,5g

Utrop: 3 400 kr

Halskedja Pansar 18K L;ca52cm 4,9g

Utrop: 1 700 kr

Parti guld 14K Brv 25,7g

Utrop: 4 200 kr

Parti guld 9K 2,2g

Utrop: 375 kr

Parti guld 18K Brv 33,2g

Utrop: 10 200 kr

Ett Bismarck halsband 18K L;ca42cn 6,8g

Utrop: 2 300 kr

Vristlänk 18K 2 storlekar ca23,5cm och ca26cm, 1,2g

350 kr

Utrop: 425 kr

Halskedja Singapore 18K L;ca42cm 1,2g

Utrop: 425 kr

Armband Singapore18K L;ca19cm 3,1g

Utrop: 1 100 kr

2 hängen 18K Brv 1,1g

200 kr

Utrop: 250 kr

En ring med diamanter 1xca0,001ct 18K Ø16¾ 3,2g aning skev, graverad

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Ett par örhängen vitguld 18K med diamant 1xca0,05ct 0,8g

600 kr

Utrop: 500 kr

Ring med stenar 18K Ø18 Brv 1,0g

Utrop: 425 kr

Parti guld 18K 800,2g Bälte bestående av borstade och blanka länkbitar med sprintlås, längd 825mm höjd 53,5mm, små bucklor & repor förekommer.

Utrop: 238 000 kr

Figurin, Royal Copenhagen, 1314, ''GB'', Sittande flicka som stickar, H; ca15cm

Figurin, Royal Copenhagen, 1300, ''AL'', Man och Kvinna, H; ca19,5cm