Kaktång S830 46,2g 141mm
Utrop: 200 kr
Kaktång S830 42,2g 146mm
Kaffeskedar 12st S830 173,8g 124mm modell Haga, repor finns
Utrop: 700 kr
Moccaskedar 12st S830 107,7g 102mm repor finns
Utrop: 425 kr
Kaffeskedar 11st S830 155,6g 113mm repor finns
Utrop: 600 kr
Moccaskedar 17st S830 165,5g 106mm modell Chippendale, repor finns
Kaffeskedar 6st S830 58,0g 109mm repor finns
Utrop: 225 kr
Kaffeskedar 6st S830 103,3g 130mm repor finns
Utrop: 400 kr
Kaffeskedar 12st S830 162,2g 119mm modell Chippendale, missfärgade
Parti silver S830 1278,0g graverat, skadat
Utrop: 5 100 kr
Seiko Chronograph 100m, med läderarmband, Ø39mm, quartz, datum, box
Utrop: 1 000 kr
Elgitarr Burny Les Paul med hårt fodral, snr:0401173, bruksslitage, fodral skadat
Utrop: 4 200 kr
Tisdag 31 jul 2018