Avslutad | Fashionabla – Torsdag 19 juli 2018
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Speedy 35, Damier Ebene, canvas, 35x18x 22cm, lås, samt nycklar, dustbag, slitage på hörnen.
SOLGLASÖGON, SAINT LAURENT, YSL 6360/N/S, melerande bågar, svarta glas, etui.
SOLGLASÖGON, D&G, 8082 502/73, 58 15, bruna bågar, bruna glas, repor, putsduk, etui.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, RB 3025 Aviator Large Metal, 001/51, 58 14, bågar i gulmetall, tonade glas, etui.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Le Songe de la Licorne, Annie Faivre, 100% siden, 90x90cm, vit rosa, grå, någon fläck, ask (skadad).
HÄNGE/KEDJA, GUCCI, sterlingsilver, hjärta, kullänk, längd 20 cm, vikt 14,7 g.
SOLGLASÖGON, MIU MIU, SMU13N, 49 26, 140, svarta bågar, gulmetall, svarta glas, påse, putsduk, etui.
VÄSKA, MARNI, mörkblå siden, detaljer i gulmetall, 23x15x12cm, lång axelrem (crossbody) i siden, extra axelrem (kort) i nylon, dustbag.
SOLGLASÖGON, MIU MIU, SMU 52R 52 24, 140, svarta bågar, tonade glas, putspåse, etui.
SOLGLASÖGON, RALPH, RALPH LAUREN, RA 4024, 196/13, bruna glas, beiga skalmar, putsduk, etui.
VÄSKA, GUCCI, Guccissima, cremefärgat läder, detaljer i gulmetall, 34x29x11cm, dustbag, bruksslitage.