Avslutad | Fashionabla – Torsdag 14 juni 2018
SOLGLASÖGON, VERSACE, Mod. 4261, 5087/87, 58 16, svart och vita bågar, svarta glas, etui, ytterkartong.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, HERMÈS, Dogon Recto Verso, orange läder, 20x11cm, 8st kontokortsfack, sedel originalask, kvitto från 2015.
RYGGSÄCK, MICHAEL KORS, laxrosa läder, detaljer i gulmetall, 26x31x12cm, dustbag, slitage,
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, YSL, svart läder, detaljer i gulmetall, 10x8cm, 4st kontokortsfack, mynt, originalask, visst slitage,
VÄSKA, PRADA, beige saffianoläder, detaljer i gulmetall, 30x22x15cm, avtagbar axelrem, dustbag,
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Cliquetis, Julia Abadie, 100% siden, 90x90cm, blå, vit, guld, några fläckar.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Mahina XL, svart läder, med perforerat monogram, 40x35x20cm, dustbag.
VÄSKA, BURBERRY, mörkbrunt läder, detaljer i gulmetall, 32x34x12cm, dustbag, visst slitage.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, vintage, Basuch & Lomb, USA, brun abågar, mörkgröna glas, etui.
SOLGLASÖGON, PRADA, SPR 08O, 57 17. bruna bågar bruna glas, etui, ytterkartong,
VÄSKA, PROENZA SCHOULER, PS1 Pochette, neon gul läder, detaljer i gulmetall, 28x14x6cm, dustbag.
COLLIER, LANVIN, vintage, ormlänk i gulmetall, längd 50cm, hänge i plats, från ca 70-tal.