Avslutad | Fashionabla – Torsdag 14 juni 2018
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 2897/S 2D544, 62 16, blå bågar, tonade glas, etui, kartong.
SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, Z0139W, 55 18, turtoise bågar, tonade glas, etui.
SOLGLASÖGON, GANNI, A1077, 5256 Demi, Cloud Pink, rosa bågar, rosa glas, putsduk, etui, ytterkartong.
VÄSKA, ALEXANDER McQUEEN, svart läder, detaljer i gulmetall, 33x19x18cm, avtagbar axelrem, dustbag.
Kläder Skor
SKOR, CHRISTIAN LOUBOUTIN, pumps, svart skinnlack, stl 38, klack 7cm, skopåse, extra stift.
ÖRHÄNGEN, SORU, förgyllt sterling silver pärlor, Swarovski kristaller, stift, smyckespåse, ask,
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Zippy Organizer, monogram vernis, cremefärgd skinnlack, 20x11x2cm, 8st kontokortsfack, mynt, sedel, lite fläckar.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Malesherbes, vintage, Epi, gult läder, 26x21x6,5cm, slitage inne i innerfacket,
Kläder Skor
SKOR, SERGIO ROSSI, svart skinnlack, stl 39½ klack 14cm, platå 3,5 cm, skopåse, kartong.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, FBG 24, 140x140cm, 100% siden, svart, rosa, blå, någon tråddragning
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Voyage en Etoffes, Annie Faivre, 140x140cm, 100% siden, svart, rosa, lila