Avslutad | Pant – Måndag 30 april 2018
Klubbad för
Matskedar 4 delar S830 brv 112,9g, udda storlekar ca 188-200mm, modell: Drage, ärgade och buckliga, tydlig slitage
Skulptur "Ägget", Johansfors Sweden, signerad: "Astrid Gate Johansfors 2001", konstglas, H: ca 10cm, liten repa vid sidan
Armbandsur Champion Spider, modell: C3047, quartz, datum, Ø43mm, stållänk med viklås
Samsung Galaxy S8 64GB, modell: SM-G950F, IMEI: 359038084097226, snr: RF8J53NDD5B, med kartong, saknar laddare, Comviq, låst till Google-konto, ej tömd efter tidigare användare