1 Armband 16cm med en berlock 23K 15,2g
Utrop: 5 700 kr
Parti guld 18K skador och gravyr finns 61,0g
Utrop: 18 600 kr
1 Halscollier 18K 42,5cm skador finns 7,5g
Utrop: 2 300 kr
1 Kedja Pansar 18K 48,5cm 23,5g
Utrop: 9 300 kr
1 Halskedja 18K Pansar 50cm ihålig 6,3g
Utrop: 2 600 kr
Ring 18K vitguld med diamanter 3xca0,03ct graverad Ø17 14,1g
Utrop: 4 400 kr
Ring 18K tvåfärgad med gravyr 6,3g
Utrop: 2 000 kr
Parti guld 21K Skador finns 10,9g
Utrop: 3 600 kr
Ring 18K skador och gravyr finns 5,3g
Utrop: 1 600 kr
Parti guld 18K skador och gravyr finns 7,6g
Ring 18K diamanter 12xca0,01ct Ø16¼ 8,0g
Utrop: 4 000 kr
Halskedja 18K tvåfärgad 43,5cm 4,1g
Hänge 18K med stenar 2,5g
Utrop: 900 kr
Armband 18K X-länk trasigt 6,9g
Utrop: 2 100 kr
Halskedja 18K Venezia 40,5cm 2,8g
Utrop: 1 100 kr
Ring 18K med gravyr 3,7g
Utrop: 1 200 kr
Hänge 18K med blå sten 0,9g
Utrop: 425 kr
Ring 18K med blå sten Ø16¼ 1,0g
Utrop: 450 kr
Damur 18K Certina 13682-1354 går ej med oädelt band
Utrop: 500 kr
Herrur Eterna 18K Quartz graverad och repor på glaset går ej med läderband
Utrop: 1 800 kr
Tisdag 10 apr 2018