Avslutad | Pant – Tisdag 10 april 2018
OMEGA, Seamaster professional 200m , Boettnr. 53286812, armbandsur / herrur, 36,5 mm, stål, quartz, safirglas, datum, repa glasring, integrerad originallänk ca 20cm bruksskick, viklås, box sliten, behov av batteribyte.
Klockor Michael Kors
MICHAEL KORS, Runway, armbandsur / damur, modell: MK-5191, Snr. 251408, guldtonat stål / svart plast, quartz, 38mm, mineralglas, datum, kronograf, 10ATM, gummeradlänk 17,5cm, viklås, i box, manual, behov av batteribyte.
Klockor Michael Kors
MICHAEL KORS, Blair, armbandsur / damur, modell: MK-5166, Snr. 111103, guldtonat stål, quartz, 38mm, mineralglas, datum, kronograf, kristallinfattad glasring, länk 17,5cm, viklås, extra länkar, i box med manual / cert, behov av batteribyte.
OMEGA, Seamaster, Cal1430, herrur, 28,5 x 31,5 (38) mm, quartz, doublé (20 micron), mineralglas (små repor), datum, gravyr, behov av batteribyte.
OMEGA, herrur / armbandsur, 33mm, 18K guld, quartz, datum, safirglas, gravyr, original läderarmband 17-20,5cm slitet, i slitet originaletui och ytterkartong, behov av batteribyte.
Klockor Michael Kors
MICHAEL KORS, Runway, damur, modell: MK-6164, Snr.251503, 38mm, quartz, roséguldtonat stål, turkosblå urtavla, datum, kronograf, 10ATM, armband 18cm, viklås, extra länkar, manual, i box
Klockor Bulova
BULOVA, Marine Star, modell: 98B177, Boettnr. C9601033, Snr. 15728038, herrur, 45mm, stål, quartz, mineralglas, datum, vattentålig 100m, länk 18,5cm bruksskick, viklås.