Avslutad | Pant – Tisdag 24 april 2018
Millage Retrograd, refnr: 3626, boett nr: 038/999, 46mm, automatisk, datum, safirglas, stål med läderarmband och vik lås, box och cert
Klockor Epoch
Epoch Stockholm Lady Chronograph, refnr: EP3600, 32mm, quartz, datum, diakrans och diaindex, stål med stållänk och viklås, extra läderarmband och extra länkbitar, med box
Kopparstick, 12st planscher med motiv ur William Shakespeares litteratur, 1800-tal, glaset sprucket på en
Visa varaElektronik Datorer
Läsplatta Apple Ipad 16GB, modell: A1460, med laddar och fodral, snr: DMPL3RMUF18, IMEI: 990003088119504
Laptop Apple Macbook Air 13" (2017) 11,8 GHz Intel Core i5, modell: A1466, med strömkabel och originalkartong, snr: FVTWU3BJ1WK, lösenord: 123456
Tavlor, 20st, med kungamotiv, 18x13cm, inramade med papper (defekt)
Visa varaÖvrigt Övrigt
Skrivbordschatull, J.Raw & Sons London No.28, 45x25x14cm, diverse skador, behov av renovering, med tillhörande nyckel