701 - 720 av 763
1...353637...39 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 april 2018

Klubbad för

Halsband S925 42,5cm 26,3g

Utrop: 400 kr

Hänge S925 1,8g

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925, rörlig L:5cm 5,9g

125 kr

Utrop: 150 kr

Halsband Pansar S925 44cm 4,9g

75 kr

Utrop: 100 kr

Armband Bismarck Silver 18,5cm 10,2g

125 kr

Utrop: 150 kr

Hänge Silver 1,1g

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti guld med sten 14K, graverat/defekt Brv 20,5g

Utrop: 2 900 kr

Parti guld med sten 18K trasigt/graverat Brv 34,2g

Utrop: 10 600 kr

Örhängen ett par Creoler 18K 1,8g

Utrop: 850 kr

Manschettknappar ett par 18K 14,2g

Utrop: 5 000 kr

Läsplatta ASUS VIVO tab, bruksslitage/repor 2Gb RAM, 64GB minneskort, 60Gb Hdd snr: D10KBC782551 med Logitech tangentbord K480 batterilucka saknas

650 kr

Utrop: 500 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S5 SM G800F 16gb olåst smårepig med laddare, imei: 351708076209769

950 kr

Utrop: 500 kr

Armband Bismarck 18K slitet 19,5cm 5,6g

Utrop: 1 800 kr

Halsband doserad X-länk 18K 43cm 35,3g

Utrop: 11 800 kr

Ring 18K med sten och diamanter 0,20ct enligt gravyr, tvåfärgad, Ø16¾ Brv 5,5g

Utrop: 2 900 kr

Parti guld 18K med sten och små diamanter 13xca0,005ct något skeva Brv 6,4g

Utrop: 1 900 kr

Halsband 23K något defekt länk med S lås 36,5cm 15,2g

Utrop: 5 600 kr

Armband 18K med säkerhetskedja i oädel metall 20cm Brv 10,9g

Utrop: 3 200 kr

Apple Ipad mini modell:A1455 16G ny skick, med laddare ej original imei:990003032924892

1 300 kr

Utrop: 750 kr

Mobil Apple Iphone 8 Plus 64GB modell A1897 i obruten förpackning låst till Comviq IMEI:356771081607760

5 300 kr

Utrop: 3 700 kr