Avslutad | Pant – Tisdag 24 april 2018
Klubbad för
Läsplatta ASUS VIVO tab, bruksslitage/repor 2Gb RAM, 64GB minneskort, 60Gb Hdd snr: D10KBC782551 med Logitech tangentbord K480 batterilucka saknas
Mobiltelefon Samsung Galaxy S5 SM G800F 16gb olåst smårepig med laddare, imei: 351708076209769
Apple Ipad mini modell:A1455 16G ny skick, med laddare ej original imei:990003032924892