Avslutad | Pant – Tisdag 24 april 2018
Klubbad för
Skulptur/Ljuslykta "Ljusdyrkare" Signerad Rolf De Val. Höjd:13cm bronspatinerad metall, signerad och numrerad 55, daterad 8.3.89