661 - 680 av 763
1...333435...39 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 april 2018

Klubbad för

Armband S925 16,5cm 13,1g

150 kr

Utrop: 200 kr

Halsband Venezia S925 38cm 2,4g

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring 18K trasig/graverad 1,5g

Utrop: 500 kr

Silver skedar 5st varav fyra Rosenholm, en Svensk spetsig Tot 80,6g

300 kr

Utrop: 375 kr

Käppbeslag silver defekt 53,7g

Utrop: 250 kr

Ring Silver Ø20 3,5g

75 kr

Utrop: 100 kr

Hänge S925 4,4g

75 kr

Utrop: 100 kr

Halsband Figaro S925 45,5cm 11,9g

150 kr

Utrop: 200 kr

Halsband Ankar S925 46,5cm 11,9g

150 kr

Utrop: 200 kr

Parti Silver defekt 229g

Skulptur/Ljuslykta "Ljusdyrkare" Signerad Rolf De Val. Höjd:13cm bronspatinerad metall, signerad och numrerad 55, daterad 8.3.89

150 kr

Utrop: 250 kr

Vas av Erik Höglund Signerad H 832 / 140, Höjd: 13cm

50 kr

Utrop: 100 kr

Vas Kosta Boda Höjd:19cm Ø14,5cm Signerad botten Kosta Boda Art Coll

125 kr

Utrop: 50 kr

Armband Bismarck 18K 18,5cm 6,2g

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K med diamant 1xca0,20ct graverad Ø19¾ Brv 6,7g

2 300 kr

Utrop: 2 300 kr

Halsband Pansar 18K 51cm 3,8g

Utrop: 1 200 kr

Hänge med krusifix 18K med ögla i 9K 2,3g

Utrop: 1 000 kr

Hänge 18K 6g

Utrop: 2 800 kr

Ring 18K Ø18 3,7g

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K Ø18 3,8g

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr