621 - 640 av 763
1...313233...39 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 april 2018

Klubbad för

Ring med stenar 18K Ø17¼ Brv 2,9g

Utrop: 1 200 kr

Armband Bismarck 18K 19,5cm 12,7g

Utrop: 4 200 kr

Parti guld med stenar 18K udda örhängen Brv 1,5g

Utrop: 450 kr

Armband X-länk med stav 18K 19,5cm , pålödd ögla med plats för berlock 22,2g

Utrop: 7 000 kr

Halsband Venezia 18K 46cm 9,1g

Utrop: 3 000 kr

Halsband 18K halvstelt 43cm 5,8g

1 600 kr

Utrop: 1 900 kr

Ring 18K med sten samt diamanter Ø18 Brv 3,4g

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K med diamanter Ø19 2,9g

Utrop: 1 300 kr

Armband Pansar 18K med 7st berlocker samt säkerhetskedja ca 18cm 14,9g

4 100 kr

Utrop: 4 900 kr

Ring 18K VG med stenar Ø18½ repor/nagg i skenan Brv 5,3g

Utrop: 1 300 kr

Halsband tvåfärgat (VG på ena sidan) 18K, halvstelt ca 42cm 16,2g

Utrop: 5 100 kr

Armband Pansar 18K 24cm, slitet samt spricka i kistlås 21,6g

Utrop: 6 700 kr

Hänge 14K 1,9g

375 kr

Utrop: 450 kr

Hänge 18K 0,3g

125 kr

Utrop: 125 kr

Hänge 18K VG 1,2g

Utrop: 550 kr

Collier med 3st diamanter 18K ca 48cm 10g

Utrop: 3 500 kr

Hänge 18K 0,9g

Utrop: 425 kr

Hänge 18K 0,7g

Utrop: 300 kr

Örhängen, ett par 18K Ø18mm 2,2g

Utrop: 1 000 kr

Örhängen ett par 18K 3,2g

Utrop: 1 000 kr