Avslutad | Pant – Tisdag 24 april 2018
Elgitarr, Fender Select Telecaster, snr.US12191027, tillverkad i USA, stötskador, lackskador, i mjukt fodral
Musikinstrument Övrigt
Dragspel, Campanella, bruksskick, i hårt fodral. Ej med på visning.
Visa varaElektronik Datorer
Laptop, Lenovo Z50-70, modellnr.20354, snr.YB06156209, 15,6", 8GB RAM, Intel Core i5-processor 1,7GHz, ytliga repor, med laddare
Laptop, Sony Vaio, modellnr.PCG-71811M, snr.275526205000425, 4GB RAM, Intel Core i3-processor 2,3GHz, repor på undersida, med laddare, i väska
Visa varaElektronik Kameror
Digital videokamera, Sony Handycam, modellnr. HDR-PJ810E, snr.3596246, Sony Lens G, 1,8/2,9-34,8, med inbyggd projektor, minneskort 32GB, HDMI-kabel, laddare, fjärrkontroll och väska, i originalkartong
Solglasögon 1 par, Roberto Cavalli, nr.RC958S, med putsduk och kvitto från NK Details, i ask
Solglasögon 1 par, Roberto Cavalli, nr.RC956S 05J, med putsduk och kvitto från Sunstore, i ask
Digitalkamera, Nikon Coolpix P900, snr.40086968, Nikkor 83X Wide Optical Zoom, ED, VR, 4.3-357mm, 1:2.8-6.5, ytliga repor i plasten, med laddare, i originalkartong
Plånbok, Michael Kors, Mercer, modellnr.32F6GM9E3L, läder, med avtagbar handledsrem, 17,5x10x2,5cm
Kuvertväska, Christian Dior, monogram, mörkblått läder, detaljer och axelrem i metall, slitage, skadat lås, 26x20cm