381 - 400 av 763
1...192021...39 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 april 2018

Klubbad för

Elgitarr, Fender Select Telecaster, snr.US12191027, tillverkad i USA, stötskador, lackskador, i mjukt fodral

8 100 kr

Utrop: 5 800 kr

Musikinstrument Övrigt

Dragspel, Campanella, bruksskick, i hårt fodral. Ej med på visning.

Laptop, Lenovo Z50-70, modellnr.20354, snr.YB06156209, 15,6", 8GB RAM, Intel Core i5-processor 1,7GHz, ytliga repor, med laddare

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Laptop, Sony Vaio, modellnr.PCG-71811M, snr.275526205000425, 4GB RAM, Intel Core i3-processor 2,3GHz, repor på undersida, med laddare, i väska

Digital videokamera, Sony Handycam, modellnr. HDR-PJ810E, snr.3596246, Sony Lens G, 1,8/2,9-34,8, med inbyggd projektor, minneskort 32GB, HDMI-kabel, laddare, fjärrkontroll och väska, i originalkartong

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Väska, DKNY, Shopper, nr.2503, läder, 33x13x24cm, med axelrem

1 500 kr

Utrop: 850 kr

Solglasögon 1 par, Roberto Cavalli, nr.RC958S, med putsduk och kvitto från NK Details, i ask

700 kr

Utrop: 850 kr

Solglasögon 1 par, Roberto Cavalli, nr.RC956S 05J, med putsduk och kvitto från Sunstore, i ask

650 kr

Utrop: 750 kr

Digitalkamera, Nikon Coolpix P900, snr.40086968, Nikkor 83X Wide Optical Zoom, ED, VR, 4.3-357mm, 1:2.8-6.5, ytliga repor i plasten, med laddare, i originalkartong

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Plånbok, Svenskt Tenn, Under Ekvatorn, textil designat av Josef Frank, 18x11cm

375 kr

Utrop: 250 kr

Plånbok, Michael Kors, Mercer, modellnr.32F6GM9E3L, läder, med avtagbar handledsrem, 17,5x10x2,5cm

350 kr

Utrop: 425 kr

Kuvertväska, Christian Dior, monogram, mörkblått läder, detaljer och axelrem i metall, slitage, skadat lås, 26x20cm

Utrop: 1 100 kr

Väska, Fratelli Rossetti, clutchmodell, skinn, fläckar och slitage, 39x22cm

Utrop: 250 kr

Fiskgafflar 3st. S830 116,5g 178mm, Rosenholm

650 kr

Utrop: 450 kr

Fiskknivar 4st. S830 156,0g 206mm, Rosenholm

900 kr

Utrop: 600 kr

Bordsgafflar 2st. S830 76,2g 176mm, Rosenholm

Utrop: 300 kr

Bordskniv S830 45,6g 200mm, Rosenholm, blad i rostfritt stål

75 kr

Utrop: 100 kr

Smörgåskniv S830 39,1g 166mm, Roselholm, blad i rostfritt stål

50 kr

Utrop: 75 kr

Mynt Övrigt

Jubileumsmynt S925 27,1g, Kronprinsessan Victoria och Prins Daniel, i plastetui och ask

200 kr

Utrop: 125 kr

Mynt Övrigt

Jubileumsmynt S925 15,8g, Europeiska musikåret 1985, i etui

100 kr

Utrop: 75 kr