121 - 140 av 775
1...678...39 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 maj 2018

Klubbad för

Teskedar 9st S830 97,9g 126mm, graverade

Utrop: 375 kr

Kniv S830 44,8g 198mm

175 kr

Utrop: 150 kr

Tårtslev S830 33,8g 190mm

100 kr

Utrop: 125 kr

Såsslev S830 123,9g 295mm, förgylld skopa

425 kr

Utrop: 500 kr

Halsband Pansarlänk S925 44,4g 55,5cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Halsband Venezia S925 3,0g 42,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 108,7g skadat

Utrop: 500 kr

Parti silver S925 57,7g skadat

250 kr

Utrop: 250 kr

Halsband manglad Pansar S925 7,2g 50cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Hänge S925 6,7g med sten

125 kr

Utrop: 150 kr

Halsband S925 2,3g 45,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S925 3,2g med stenar

25 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Pistskidor Rossignol Zenith Z6 Oversize, längd: 170 cm, Nos/Midja/Bak (mm): 126/74/105, Nivå: Avancerad, med stavar från Scott series 3 längd: 120cm, i mjuk väska. Ej med på visning.

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Fritid Sport

Golfbag Top Flite med 6st Top Flite järnklubbor (nr. 4, 5, 6, 7, 8, 9 samt P och S), 1 Putter, 1 Driver, 2st Träklubbor (nr. 20 och 23), 6st bollar samt peggar och två överdrag. Samtliga klubbor för högerhänta, i bruksskick. Ej med på visning.

375 kr

Utrop: 700 kr

Ring 18K 2,8g Ø16½ med skadad pärla

Utrop: 850 kr

Ring 18K tvåfärgad 5,4g graverad

Utrop: 1 700 kr

Hänge 18K 0,5g skadad

150 kr

Utrop: 150 kr

Örhänge 1st 18K 2,2g

550 kr

Utrop: 700 kr

Smycken Herring

Klackring 14K 5,0g Ø22½ med sten

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Armband 14K 2,4g 20,5cm, skadade länkar

Utrop: 600 kr