1121 - 1140 av 1 247
1...565758...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 maj 2018

Klubbad för

Halsband 14K defekt 31,5g

Utrop: 7 300 kr

Ring 23K graverad Ø18½ 9,2g

Utrop: 3 400 kr

Halsband Venezia med diamant 1xca 0,10ct samt sten 60cm Brv 6,9g

1 900 kr

Utrop: 2 200 kr

Armband med sten 18K 17-20cm Brv 4,5g

Utrop: 1 400 kr

Parti guld 18K med sten, graverat/defekt Brv 18,5g

Utrop: 5 600 kr

Örhängen, ett par utan stopp 18K 1,6g

Utrop: 475 kr

Hänge Came 18K Brv 0,9g

Utrop: 150 kr

Ring 18K Vitguld med diamant 1xca0,05ct Ø19½ 2,4g

Utrop: 1 200 kr

Halsband 18K doserat 43cm 8g

Utrop: 2 500 kr

Halsband Pansar S925 L:41cm 40,6g

Utrop: 450 kr

Samsung Galaxy Tab 3 modell:GT-P5220 16GB IMEI:358263051002485 repig skyddsplast med laddare (sladd sliten) och sliten kartong

850 kr

Utrop: 550 kr

Laptop Lenovo 15,6" i2840 128 GB Intel Core i5-processor SSD DVD+ -RW ny i kartong

1 900 kr

Utrop: 1 500 kr

Två stycken radiostyrda bilar L:ca 51 B:ca 31 cm Kyosho med originaldelar ena motorn är en OS.21 VG 2 HP bruksslitage en handkontroll, reservdäck, en påse lim, sju påsar/flaskor olja, en påse kullager . Ej med på visning.

1 400 kr

Utrop: 650 kr

Vas Strömbergshyttan Sweden Höjd: 32cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Glasskål Kosta Boda Signerad: Boda B.Vallien Höjd:12,5cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Lampa Bavaria GP-89. Handgjord keramikfot Tyskland, ej jordad kontakt, ej funktionstestad

75 kr

Utrop: 100 kr

Glasvas Kosta Boda Desing Göran Wärff Höjd: 10,5cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Glasvas Orrefors Signerad Orrefors NK 3243 Höjd:35cm

275 kr

Utrop: 50 kr

Babymonitor Padwico 830, två enheter med laddningsstationer

100 kr

Utrop: 150 kr

Klockor Boss

HUGO BOSS 1100, quartsur med liten sekundvisare, 27mm, läderarmband Boett nr:08893 Batteribyte krävs

Utrop: 550 kr