Avslutad | Pant – Tisdag 22 maj 2018
Kaffekanna med lock, Rosenthal, Maria Björnbär, höjd: ca.21cm
Visa varaElektronik Övrigt
Skivspelare, Technics, modellnr. SL-1200MK2, snr.MJ4227D062, slitage, en fot lös, trög start/stopp-knapp, lock saknas, utbytt pickup, i resväska. Ej med på visning.
Vinglas 4st. Reijmyre, Gustav III, höjd: 16,5cm, i kartonger (ej original)
Visa varaKeramik Övrigt
Sparbössa, Feature Syndicate, Lucy van Pelt, repor, höjd: 18cm
Visa varaÖvrigt Övrigt
Solglasögon 1 par, Oakley, nr.4.674.851 D293.450, repor, med fodral och putsduk
Visa varaÖvrigt Övrigt
Modellbil, Editions Atlas Collections, Porsche 911 GT2-1993, i obruten originalförpackning
Surfplatta, Apple, iPad Air 2, modellnr.A1567, imei: 352069070817233, 16gb, repa på skärmen
Klockor Casio
Casio 4393, refnr.MTH-1060, herrur, Ø40mm, Japan mov't, stål, quartz, datum, mineralglas, läderband
Certina DS-2, nr 7471579 herrur, Ø38mm, stål, automat, datum, repigt plastglas, repig, skadad urtavla, flexlänk i stål
Tag Heuer, Aquaracer 300m, ref.WAF 1311, snr. EAX 0199, damur, 32mm, stål, quartz, datum, safirglas, pärlemorurtavla, repig, viklås i stål
Massimo Dutti, ref.1620/170/700, herrur, Ø45mm, quartz, stål, mineralglas, datum, dag, med läderband
Klockor Axcent
Axcent by Scandinavia, Vintage S, X2740, herrur, Ø43mm, quartz/går ej, repig, med tygarmband
Efva Attling, Loop Watch, Ø23mm, damur, stål, quartz/går ej, safirglas, integrerat stelt armband i stål, i påse