461 - 480 av 1 247
1...232425...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 maj 2018

Klubbad för

Fritid Sport

Kikarsikte, Zeiss, Diavari-Z, 3-12x56 T*, Serie nr: 733797, med linsskydd

Utrop: 5 300 kr

Powerbank, SBS, modell: TTBB6200ALF, kapacitet: 6200 mAh, med USB-kabel, repig

25 kr

Utrop: 50 kr

25 kr

Utrop: 50 kr

Powerbank, SBS, modell: TTBB6200ALF, kapacitet: 6200 mAh, med USB-kabel, kantstött och repig

25 kr

Utrop: 50 kr

Knivar 12st S830 328,4g 171mm, modell: Chippendale, graverade, i schatull

Utrop: 1 200 kr

Höganäskruka 8L höjd: 27cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Fat i keramik Ø24,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Korgar 2st i porslin/keramik

25 kr

Utrop: 50 kr

Ask med lock samt figur i porslin

Utrop: 50 kr

Parti silver S830 309,6g, graverat, skadat

Utrop: 1 200 kr

Skål med lock, Scania Tenn, Ø21cm, bucklor

75 kr

Utrop: 100 kr

Samlarmynt 9st S925 241,4g i plastetuier i schatull

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Parti silver S925 745,5g, graverat, skadat

2 400 kr

Utrop: 2 900 kr

Myntliknande föremål 21K 2,2g

600 kr

Utrop: 750 kr

Akustisk gitarr Tanglewood, modell: TW28 CSN CE, med ett Fishman Presys EQ system, snr: KH110922365, i mjukt fodral

Utrop: 1 800 kr

Diverse föremål 17st, skador kan förekomma. Ej med på visning.

25 kr

Utrop: 500 kr

Halsband S925 22,8g, defekt lås

75 kr

Utrop: 100 kr

Akustisk gitarr Gibson, modell: J-45 Standard, snr: 12105066, repig lack, i hårt fodral

Väggur med pendel och nyckel, fungerar ej, diverse skador i träet, märkt med personnummer på insidan. Ej med på visning.

25 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstakar 1 par, Orrefors, design: Lena Bergström, modell: Carat, höjd: 24,2cm, i originalkartong

700 kr

Utrop: 550 kr