Skedar 2st Silver S830 105mm 19,2g
Utrop: 75 kr
Skedar 12st Silver S830 151,9g graverade 120mm
Utrop: 600 kr
Parti guld 18K 9,8g gravyr och skador finns
Utrop: 3 000 kr
Damur Certina manuell 18K i ur och band bruttovikt 20,6g går ej, skador finns
Utrop: 4 800 kr
Parti guld 18K 13,6g skadat
Utrop: 4 100 kr
Parti guld 18K 6,0g skador finns
Utrop: 1 800 kr
Nål/brosch med pärla 18K 4,9g skador finns
Utrop: 1 500 kr
Damur Zenith manuell går ej 18K i stelt armband 18K 41,5g skador finns
Utrop: 9 600 kr
Damur Omega 18K i länk och ur 30,2g 17,5cm skador finns
Utrop: 7 100 kr
Armband 18K 55,9g 19cm, skador finns
Utrop: 17 600 kr
Ringar 2st 18K 20,7g graverade
Utrop: 6 300 kr
Halskedja 14K 0,9g 47cm
Utrop: 225 kr
Hänge 18K 0,8g
Utrop: 375 kr
Halskedja 18K Pansar 2,9g 39cm
Utrop: 1 200 kr
Parti guld 18K gravyr 22,4g och repor finns
Utrop: 7 000 kr
Armband 18K 46,7g 7 radig x-länk 20cm
Utrop: 15 600 kr
Ring 18K vitguld 15,6g Ø19¼ graverad
Ring 18K 26,8g Ø18
Utrop: 12 000 kr
Parti guld 18K 41,9g gravyr och skador finns
Utrop: 13 200 kr
Ring 14K 2,0g skadad skena
Utrop: 450 kr
Tisdag 8 maj 2018