Avslutad | Pant – Tisdag 27 mars 2018
Breitling Starliner, refnr: B71340, snr: 1037832, superquartz, 30mm, datum, pärlemorurtavla, stål/guld, pilotlänk stål/guld, med extra länkbit och box
VIP Time Italy, refnr: D0025043, snr: 25043, quartz, stål, datum, kronograf (återställer inte korrekt), diamantindex 6st totalt 0,0084ct, med diamant garantikort, extra länk och box
Christina London, refnr: 126BW, snr: 1032076, quartz, double, pärlemourtavla, diamantindex (TW/VVS totalt 0,08ct), med garantikort-2010 och originalask
Mobiltelefon Apple Iphone 7 32GB, matt svart, i orginalkartong med hörlurar och skadad laddare, snr: DX3V6PXWHG7F
Solglasögon, Dolce & Gabbana, DG 4212 501/8G 56 16 140 3N, svarta bågar med guldfärgad detalj och svart glas, i etui och box
Ljusstake/Bordslyster, mässing, tvåarmad, blått glas, prismor 1900-tal H:32cm, saknar en prisma
Einar Jolin, målning, olja på duk, signerad Jolin och daterad 1969, Vy över drottningholm, 46,5x55cm