761 - 780 av 1 234
1...383940...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 mars 2018

Klubbad för

Grafiskt blad, Marcel Genay (1929-1993), Stadsvy, signerat, numrerat 153/250, 30x49cm, oramat

125 kr

Utrop: 125 kr

Kaffemaskin, Nespresso Citiz & Milk, modellnr. D122, bruksskick. Ej med på visning.

550 kr

Utrop: 300 kr

Mobiltelefon, Sony Xperia L1, modellnr. G3311, imei:358008080441794, 16GB (+3,69GB SD-kort), repor, med laddare, i originalkartong

650 kr

Utrop: 700 kr

Taklampa med prismor, Markslöjd Sweden, höjd: 22cm

Utrop: 125 kr

Figuriner 1 par, Nääsgränsgården, design Sonja Lundin, tomtar, höjd: 7cm

Utrop: 50 kr

Miniatyrvas, Glasverkstan Boda, höjd: 11cm

Utrop: 75 kr

Salt- och pepparkar, hönor i bo, längd: 23cm, höjd: 15cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Clown, höjd: 18cm, limmad frisyr

75 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake, Orrefors, design: Anne Nilsson, modell: Celeste, höjd: 29cm

325 kr

Utrop: 375 kr

325 kr

Utrop: 375 kr

Rödvinsglas, Orrefors, Nobel, design: Gunnar Cyrén, höjd: 18cm

275 kr

Utrop: 350 kr

275 kr

Utrop: 350 kr

Ljusstake, Iittala, design Timo Sarpaneva, modell Festivo, 2 ringar, höjd: 12,5cm, stearinrester

150 kr

Utrop: 200 kr

150 kr

Utrop: 200 kr

Figurin, Lisa Larson, Katt, höjd: 12cm

200 kr

Utrop: 250 kr

200 kr

Utrop: 250 kr

Figurin, Rolf Berg, höjd: 15cm

Utrop: 75 kr

Figurin, sjöfågel, färgdefekter, längd: 16cm

Utrop: 50 kr

Mugg, Rörstrand, design Hanna Wering, höjd: 9cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Mugg, Gustavsberg, design Anna Broström, Pelargon, höjd: 11cm

50 kr

Utrop: 75 kr