Avslutad | Pant – Tisdag 27 mars 2018
Klubbad för
Grafiskt blad, Marcel Genay (1929-1993), Stadsvy, signerat, numrerat 153/250, 30x49cm, oramat
Kaffemaskin, Nespresso Citiz & Milk, modellnr. D122, bruksskick. Ej med på visning.
Mobiltelefon, Sony Xperia L1, modellnr. G3311, imei:358008080441794, 16GB (+3,69GB SD-kort), repor, med laddare, i originalkartong
Ljusstake, Iittala, design Timo Sarpaneva, modell Festivo, 2 ringar, höjd: 12,5cm, stearinrester