421 - 440 av 1 234
1...212223...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 mars 2018

Klubbad för

Leksaksfigur, Star wars C-3PO, höjd: 10cm, från 1982

150 kr

Utrop: 200 kr

Leksaksfigur, Star wars Han Solo, höjd: 10cm, från 1980

200 kr

Utrop: 250 kr

Leksaksfigur, Star wars Obi-Wan Kenobi, höjd: 9,5cm, från 1977

Utrop: 250 kr

Leksaksfigur, Star wars Prinsess Leia, höjd: 9cm, från 1977

325 kr

Utrop: 250 kr

Utrop: 250 kr

Leksaksfigur, Star wars Luke Skywalker, höjd: 9,8cm, från 1983

Utrop: 250 kr

Leksaksfigur, Star wars Admiral Ackbar, höjd: 9,5cm, från 1982

Utrop: 100 kr

Akvarell, signerad: Dag Peterson-88, motivmått: 50,5cm X 71,5cm, glas och ram

950 kr

Utrop: 375 kr

Leksaksfigur, Star wars Yoda, höjd: 5cm, från 1980

200 kr

Utrop: 250 kr

Leksaksfigur, Star wars Boba Fett, höjd: 9,5cm, från 1979

175 kr

Utrop: 75 kr

Leksaksfigur, Star wars, höjd: 10cm, från 1981

Utrop: 50 kr

Leksaksfigur, Star wars Lando Calrissian, höjd: 10cm, från 1980

Utrop: 200 kr

Leksaksfigur, Star wars Ewok Wicket, höjd: 5cm, från 1984

Utrop: 50 kr

Leksaksfigur, Star wars Stormtrooper, höjd: 9,5cm, från 1977

275 kr

Utrop: 75 kr

Leksaksfigur, Star wars Ewok, höjd: 6,5cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Leksaksfigur, Star wars Ewok, höjd: 7cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Leksaksfigur, Star wars Ewok, höjd: 7,5cm, från 1985

25 kr

Utrop: 50 kr

Leksaksfigur, Star wars Han Solo, höjd: 10cm, från 1977

200 kr

Utrop: 250 kr

Leksaksfigur, Star wars Ewok, höjd: 8cm, från 1983

25 kr

Utrop: 50 kr

Leksaksfigur, Star wars Nien Nunb, höjd: 10cm, från 1983

Utrop: 100 kr