Leksaksfigur, Star wars C-3PO, höjd: 10cm, från 1982
Utrop: 200 kr
Leksaksfigur, Star wars Han Solo, höjd: 10cm, från 1980
Utrop: 250 kr
Leksaksfigur, Star wars Obi-Wan Kenobi, höjd: 9,5cm, från 1977
Leksaksfigur, Star wars Prinsess Leia, höjd: 9cm, från 1977
Leksaksfigur, Star wars Luke Skywalker, höjd: 9,8cm, från 1983
Leksaksfigur, Star wars Admiral Ackbar, höjd: 9,5cm, från 1982
Utrop: 100 kr
Akvarell, signerad: Dag Peterson-88, motivmått: 50,5cm X 71,5cm, glas och ram
Utrop: 375 kr
Leksaksfigur, Star wars Yoda, höjd: 5cm, från 1980
Leksaksfigur, Star wars Boba Fett, höjd: 9,5cm, från 1979
Utrop: 75 kr
Leksaksfigur, Star wars, höjd: 10cm, från 1981
Utrop: 50 kr
Leksaksfigur, Star wars Lando Calrissian, höjd: 10cm, från 1980
Leksaksfigur, Star wars Ewok Wicket, höjd: 5cm, från 1984
Leksaksfigur, Star wars Stormtrooper, höjd: 9,5cm, från 1977
Leksaksfigur, Star wars Ewok, höjd: 6,5cm
Leksaksfigur, Star wars Ewok, höjd: 7cm
Leksaksfigur, Star wars Ewok, höjd: 7,5cm, från 1985
Leksaksfigur, Star wars Han Solo, höjd: 10cm, från 1977
Leksaksfigur, Star wars Ewok, höjd: 8cm, från 1983
Leksaksfigur, Star wars Nien Nunb, höjd: 10cm, från 1983
Tisdag 27 mar 2018