381 - 400 av 1 234
1...192021...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 mars 2018

Klubbad för

Parti guld 18K 19,4g skadat

Utrop: 5 900 kr

Ring 18K 2,8g Ø17 1/4 med äldreslipade diamanter 6xca.0,005ct

Utrop: 900 kr

Ring vitguld 18K 4,0g Ø17 1/4 med odlad sötvattenpärla och stenar

Utrop: 1 200 kr

Hänge Hjärta 18K 0,3g

100 kr

Utrop: 125 kr

Hänge Kors 18K 0,6g

225 kr

Utrop: 275 kr

Hänge 18K 1,1g med sten

Utrop: 350 kr

Ring 14K 1,5g Ø18 Pansar med bricka

Utrop: 375 kr

Örhängen ett par 18K 0,8g

300 kr

Utrop: 375 kr

Armband X-länk 18K 8,6g 19cm, skev länk vid låset

Kaffeskedar 12 st, modell Madeleine S830 112,4g längd 105mm, i shatull

Bestick fem st. udda S830 130,5g graverade, skadade

Utrop: 550 kr

Moccaskedar 6 st. modell Chippendale, längd 105mm, S830 54,8g

Utrop: 225 kr

Armband S830 31,2g 19,5cm med markasiter

225 kr

Utrop: 100 kr

Skedar 4 st. modell Snäck, längd 217mm, 1800-tal, S813 177,2g

Utrop: 700 kr

Skedar två st modell Snäck, längd 197mm. 1800-tal S813 80,4g

Utrop: 300 kr

Skedar fem st. modell Snäck S813 215,4g, graverade

Utrop: 850 kr

Ringar två st. S925 16,3g Ø17 3/4, en med sten och justerbar storlek

275 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar 10 st. modell Chippendale, längd 120mm, S830 130,8g

Utrop: 550 kr

Kaffeskedar 6 st. modell Lappland, av G. Rob Lindbäck, längd 110mm, delvis förgyllda S830 70,5g

250 kr

Utrop: 275 kr

Punchkoppar 7 st. graverade i botten, S830 237,8g

Utrop: 900 kr