Avslutad | Pant – Tisdag 20 mars 2018
Musikinstrument Övrigt
Trummaskin Roland TD-3 med 6 trummor, 1 virveltrumma, 2 pedaler, 1 pall samt kablage. VISAS OCH HÄMTAS HOS SEFINA JÖNKÖPING Ö. STORGATAN 68
Pärlcollier, odlade pärlor Ø7,8-8,3mm, flertal skadade pärlor, färgade, utan lås, ca 120cm
Elgitarr J&D by Jack & Danny Brother, repigt plektrumskydd, i skadat mjukt fodral
Akustisk gitarr med mic Dowina, modell: DCE999, snr: 150529, stötskadad, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Cimar, modell: 400, repig och stötskadad, en sträng saknas, i mjukt fodral
Elgitarr Fender Statocaster, snr: Z2224285, made in USA, färgslitage, träskador, med svajarm, autografer på kropp och huvud, i slitet hårt fodral
Fritid Övrigt
Observationskikare Astro, modell: Galaxy 100mm Semi-Apo, i väska, med stativ. Ej med på visning.