Avslutad | Pant – Tisdag 20 mars 2018
Klubbad för
Tavla, olja på duk, Tadeusz Kamasa (1924-2003), 58x63cm, kvinnoporträtt, signerad, i träram
Sationär dator, hemmabyggd, GPU: Radeon HD7970 3GB, CPU: AMD FX-6300 SIXCORE 3,5GHz, RAM: Corsair Vengeance DDR3 1600Mhz 2x4GB, Nätagg: Corsair CX500M 500W, Chassi: Cooler Master, HDD: 1 st SanDisk SSD Ultra Plus 128GB. Ej med på visning.
Klockor Citizen
Citizen, Automatic, 21 Jewels, 31mm, stål, svart imitationsläderband, dag/datum, Nr: 840039