Kaffeskedar, kontrollstämplat silver 150g, 120mm, modell: Prinsess
Utrop: 600 kr
Tårtspade kontrollstämplat silver modell Prinsess 49,5g 210mm, något repig.
Utrop: 200 kr
Kakspade, "Prinsess" silver 161mm 20,5g
Utrop: 50 kr
Sockertång kontrollstämplat silver, modell: Prinsess 16,8g L: 112mm
Matsilver två skedar, 100,4g, något defekta, graverade.
Utrop: 350 kr
Mockaskedar kontrollstämplat silver i etuie, 100mm, 260,8g, graverade/repiga.
Utrop: 1 000 kr
Ett par ljusstakar, S830, H:25cm Signerade T.Eesh, brv 395,3g, något buckliga.
Utrop: 1 200 kr
Halskedja Bismarck, 18K, 47cm, 20,1g
Utrop: 6 600 kr
Armlänk Bismarck, 20,5cm, 15,9g
Utrop: 5 100 kr
Ring 18K, vitguld, Ø17¾, med diamant 1 ca 0,25ct, 3,4g
Utrop: 1 500 kr
Ring vitguld, 18K, Ø17, 2,1g
Utrop: 950 kr
Halskedja, 18K, 57cm, 7,3g
Utrop: 2 200 kr
Hänge 18K 1,5g
Utrop: 650 kr
Hänge 18K, 2g
Utrop: 900 kr
Hänge 18K Uggla (bucklig), 0,6g
Hänge 18K, droppe 0,8g
Utrop: 250 kr
Halskedja Venezia, 18K, 2,5g
Utrop: 850 kr
Armlänk dubbel ärtlänk 18K, 19cm, 3,7g
Halskedja pansar, 18K, 48,5cm, 2,5g
Utrop: 800 kr
Halskedja Pansar 18K, 50cm, 34,9g
Utrop: 11 200 kr
Tisdag 20 mar 2018