Avslutad | Pant – Tisdag 20 mars 2018
Klubbad för
Herrur Omega 18K safriglas quartz datum gravyr nr 54950280 med läderband ej orginal med stål spänne
Armbandsur Cartier, Francaise 2302, Ø28 automatiskt, safirglas, datum, Boett nr. cc447438, viklås, stål med guld detaljer, bruksskick, nagg i glas
Örhängen, ett par med diamanter 2x ca 0,01ct 3cm stoppers i metall 18K bruttovikt: 1,4g